huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Estetik Görünen Memeler

Woman breast in uplift on a white background

Estetik Görünen Memeler ve Kadınlar

Estetik görünen memeler sayesinde kadınların kendine güvenleri artmakta ve ilişkilerinde göğüslerinin bu özelliğini sonuna kadar kullanmaktadırlar. Estetik biliminin kadınlar için sunduğu en güzel gelişmelerden biri olan göğüs estetiğinin faydalarından biri olan meme küçültme ameliyatları sayesinde estetik görünen memeleriniz olacaktır. Birbiriyle ve vücudunuzla orantılı memelere sahip olmak için meme ameliyatı olma fırsatını kaçırmayın.

Estetik görünen memeler ile erkeğinizi çıldırtarak adeta bir seks canavarı haline getirebilirsiniz. Erkeklerin göğüs takıntısı olması nedeniyle kadınların bu etkili silahlarını doğru kullanmaları halinde erkekleri kendilerine esir etmeleri çok kolaydır. Estetik açıdan güzel görünen, dolgun ve dik göğüslere sahip olmak artık çağımızın tıp alanındaki teknolojik gelişmeleri ile çok kolay hale gelmiştir. Yeni teknolojilerle desteklenen göğüs büyütme veya göğüs küçültme ameliyatları kısa sürede bitirilmekte, ameliyat sonrası normal hayata dönme süresi çok kısalmaktadır. Bu nedenle bile kadınların meme ameliyatı olmaları için karar vermeleri çok kolaylaşmaktadır.

Ameliyat Sonrasında İyileşme Süresi

Ameliyat sonrası iyileşme süresinin kısalması ve ameliyatın ardından çekilen ağrıların hissedilmeyecek kadar az olmasından dolayı meme ameliyatları estetik cerrahinin geldiği son nokta olarak kabul edilmektedir. Kadınların dış görünüşlerine verdikleri önemi bilmeyen yoktur. Bu noktadan hareket eden uzmanlar, kadınların göğüslerinin daha estetik ve seksi görünmesini sağlamak için yeni yöntemler geliştirmektedirler. Estetik göğüs ameliyatlarında göğüs ucundan başlayarak göğüs altına doğru ters bir T oluşacak şekilde kesi atılır ve buradan göğüs içi dokulara müdahale edilir ve ardından memenin yeni haline göre meme ucu orantılı olacak şekilde dikilerek estetik görünen memeler elde edilir.

Estetik görünen memeler bu şekilde ameliyatla oluşturulurken kadınların yeni göğüslerinin görüntüsü karşısında memnuniyetleri her hallerinden belli olmaktadır. Yeni göğüsleriyle daha seksi ve daha çekici olduklarını anlatan kadınların mutlulukları gözlerinden okunmaktadır.

vaser liposuction vaser lipo