huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Estetik Meme Ameliyatları

meme-kucultme (6)

Estetik Meme Ameliyatları Kullanım Yeri

Estetik meme ameliyatları meme küçültme ve meme büyütme operasyonlarında kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemde meme içi dokuları yakmak suretiyle azaltmak veya meme içine küçük bir delikten girilerek slikon yerleştirme suretiyle memeleri büyütme işlemleri yapılmaktadır. Her iki yöntemde de kesi az olduğu için ameliyat sonrası normal yaşama dönmek daha hızlı ve kolay olmaktadır.

Estetik meme ameliyatları süt kanalları tıkalı olan bayanlar için de uygulanabilmektedir. Göğüs küçültme veya göğüs büyütme ameliyatlarından farklı olarak tıkalı olan süt kanalları açılarak ağrıya neden olan durum ortadan kaldırılmaktadır. Kadınlar için çok önemli bir organ olan göğüslerin hem anne olarak emzirme görevi, hem de kadın olarak erkeğin istediği ölçülerde ve güzellikte olması gerekir.

Neden Meme Küçültme Ameliyatı İsterler

Erkeklerin büyük göğüs arzuları olmasına karşın büyük göğüslere sahip kadınların büyük göğüslerden dolayı çektikleri ızdırap yaş ilerledikçe artmaktadır. Büyük göğüsler sırt ve omuzlara aşırı yük bindirdiği için bu bölgelerde sorunlar zamanla ortaya çıkmaktadır. Büyük göğüslü kadınlar estetik göğüs küçültme ameliyatı olarak göğüslerinin bir bölümünü aldırmakta ve daha küçük bir beden göğse sahip olmanın yanında daha güzel ve daha dik duran göğüsleri olmaktadır. Taş gibi memeleri bulunan bir kadını istemeyecek erkek de sanırım yoktur. Estetik meme ameliyatları ile tüm bu meme küçültme, meme büyütme veya meme dikleştirme işlemleri çok kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Estetik meme ameliyatları sayesinde kadınların dış görüntüleri çok daha çekici ve seksi olmaktadır. Dimdik duran yuvarlak ve sert göğüslere kavuşmak için meme ameliyatı olan kadınların bu istekleri fazlasıyla yerine gelmektedir. Diri bir vücuda sarkmış memeler hiç yakışmayacağı için estetik olarak yapılan meme küçültme veya meme büyütme ameliyatı olarak sarkmış memelerinizi dikleştirerek ve sertleştirerek görüntünüzü tamamlayın.

vaser liposuction vaser lipo