huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

GÖĞÜS KÜÇÜLTME UYGULAMASI

meme-kucultme (21)

Kadınlarda Gögüs Küçültmesi

Kadın, erkek demeden günümüzde birçok kişide en çok rahatsızlık duyulan konulardan biri göğüs konusudur. Bu durum genellikle estetik ameliyatlar konusu içerisinde kendisini göstermektedir. Fakat bu durumu sağlık problemleri için yapılması gereken konular içerisinde de görmekteyiz. Bu nedenle göğüs büyültme ve göğüs küçültme durumlarına anlık kararlar vermekten kaçınmanız gerekmektedir.

Zayıf ve kilo almakta zorlanan kadınların göğüslerinde ciddi anlamda küçülmeler meydana gelmektedir. Bu meydana gelen küçülmelerin nedeni ise kişinin zayıf olması ve kilo almakta oldukça zorluk yaşamasıdır. Göğüs küçültmek için hekime başvuran kişi ise, öncelikle aşırı kilolardan kurtulması gerekmektedir. Aşırı kilolar ile birlikte, memelerinizde de doğal olarak aşırı derece büyümeler meydana gelmektedir. Bu durumda yapılması gereken egzersiz ve spor yaparak, öncelikle bu aşırı kilolardan kurtulmak ve kurtulmuş olduğunuz bu kilolardan sonra meme küçültme operasyonlarını uygulamanız gerekmektedir. Meme küçültme operasyonlarından birçok kadın ön yargı içerisinde kendini bulmaktadır. Bu nedenle göğüs küçültmek için öncelikle üzerinde uzun süre düşülmesi ve uzman hekiminizden merak ettiğiniz konular hakkında bilgi almanız gerekmektedir. Meme küçültme uygulaması sonrası herhangi bir ruhsal ve psikolojik sorunlar ile karşılaşılmaması için bu durum oldukça önemli görülmektedir. Meme küçültme ameliyatı hakkında bilgisiz olan kişiler ameliyat süresinin oldukça uzun sürdüğünü ileri sürmektedir. Meme küçültme ameliyatı için 2 ya da duruma göre 4 saatlik bir operasyon dilimi oluşmaktadır. Böylelikle kısa süre içerisinde yeni halinize ameliyat sonrası kavuşmuş olacaksınız. Bu durum sizde mutlulukta yapabilir,  mutsuz da yapabilir. Bu nedenle öncelikle kendinizi ameliyat öncesinde bu ruhsal duruma kendinizi alıştırmanız gerekmektedir.

Kendinizi bu ruhsal duruma alıştırdıktan sonra meme küçültme operasyonu sonrasında herhangi bir hayal kırıklığını da yaşamamış olursunuz.

 

vaser liposuction vaser lipo