huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Göğüs Sarkmasına Çare

meme-kucultme (10)

Göğüs Sarkması Çaresi Nedir ?

Göğüs sarkmasına çare olarak meme küçültme operasyonu yaptırabilirsiniz. Normalden daha büyük memeler çok çabuk biçimde sarkarak meme formunda değişmeler ve fiziki sağlığa olumsuz etkiler söz konusu olur. Uzman estetik doktorlara yaptırılacak meme ameliyatıyla memelerdeki sarkmalar giderilmekte ve böylelikle daha dik, sert ve güzel görünen memelere sahip olunmaktadır. Memelerdeki sarkmalardan kaynaklanan hoşnutsuzluk ve büyük memelerden kaynaklanan sağlık sorunlarını meme küçültme operasyonlarıyla yok edebilirsiniz.

Göğüs Sarkması Çaresi

Göğüs sarkmasına çare olan göğüs küçültme ameliyatları yaklaşık olarak 1 saat ile 3 saat arasında bir sürede yapılmaktadır. Ameliyatın ardından en fazla 1 hafta içerisinde normal hayata dönülürken günlük yapılan işler zorlanmadan yerine getirilmektedir. Göğüslerdeki sarkmalar hem kadınlar açısından hem de erkekler açısından olumsuz bir durum olarak görülür. Sarkık memelere sahip olan kadınların erkekleri bu durumdan en çok şikayet eden grup arasında yer alır. Cinsel hayatlarının olumsuz olarak etkilendiğini belirten erkeklerin oranı hiç de azımsanmayacak kadar çoktur. Meme sarkmasının pek çok nedeni vardır. Özellikle büyük göğüslü kadınlar meme sarkmasına daha çok maruz kalmaktadır. Bu nedenle büyük göğüslü kadınların meme küçültmek için ameliyat olması adeta kaçınılmaz bir son olacaktır. Sarkık memelerin alt kısımlarında pişik ve kızarıklık çok sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Ayrıca büyük ve sarkık memeleri olan kadınların sırt, omuz ve omurilik bölgelerinde zamanla ağrı, eğrilme ve şekil bozuklukları da ortaya çıkmaktadır.

Göğüs sarkmasına çare olacak en etkili yöntem olan meme küçültme ameliyatları, kadınların dik duran, sarkmayan, sert ve güzel görünen memelere kavuşmasını sağlayan en kalıcı yöntemdir. Uzman doktorlar tarafından yapılan bu ameliyatlar sayesinde güvenli bir şekilde yepyeni memeleriniz olacak. Kendine güvenen ve güzel görünen kadınlar arasına girmek için meme küçültme ameliyatı ile dimdik göğüsleriniz olacaktır.

 

vaser liposuction vaser lipo