huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Göğüslerin Önemi

meme-kucultme (9)

Göğüsün Önemi Nedir ?

Göğüslerin önemi hem kadınlar için, hem de erkekler için çok fazladır. Erkekler açısından güzelliğin ve seksiliğin göstergesi olarak kabul edilirken, kadınlar için göğüsler annelik ve emzirme, dış görüntüyü tamamlayıcı unsur ve çekiciliğin aracı olarak görülür. Göğüsler bu kadar önemli iken ve erkeklerin kadınlarda ilk baktıkları yerler arasında bulunan göğüslerin çok büyük olması kadınlar açısından hem görüntü bozucu bir şey, hem de sağlık problemlerinin başlangıcı olarak görülmektedir.

Göğüs Önemi Hakkında İpuçları

Göğüslerin önemi hakkında bir ipucu vermek gerekirse giyilen kıyafetlerden görünen göğüs çatalı ülkemizde pek hoş karşılanmayan bir durumdur. büyük göğüslü kadınların boğazlı kazak haricinde giydikleri hemen her kıyafette göğüs çatalları görünmektedir. Erkekler için göğüs çatalının çok fazla anlamı ve çekiciliği vardır. Bu nedenle büyük göğüslü kadınların göğüslerin önemine vurgu yaparcasına görünen meme çatallarını göstermemek adına memelerini küçültmeleri gerekir. Meme küçültme operasyonu geçirerek büyük memelerini kıyafetlerden görünmeyecek hale getirebilir, büyük memelerden kaynaklanabilecek sağlık sorunlarından böylelikle kurtulabilirler. Göğüslerini küçülterek daha az dikkat çeken ve vücut hatlarıyla daha orantılı bir göğüs yapısına kavuşan kadınların yeni göğüsleri ameliyattan sonra daha dik ve sert olacaktır. Yeni haliyle göğüslerin erkeklerin daha çok dikkatini çekeceği tartışılmaz bir gerçektir. Hemen her kadın göğüslerinin 18 yaşındaki gibi sert ve dik olmasını ister ancak ilerleyen yaş, emzirme, kilo problemleri, yer çekimi gibi nedenlerle göğüsler sarkar ve görüntüsü bozulur.

Tam Olarak Göğüs Önemi

Göğüslerin önemi işte tam da bu noktada ortaya çıkmaktadır. Göğüslerin sarkmasını önlemek neredeyse imkansızken göğüs küçültme ameliyatıyla sarkıklık giderilir ve daha sert ve dik duran memelere kavuşursunuz. 18 yaşındayken ki gibi sert ve dik göğüslerinizle övündüğünüz gibi meme küçültme ameliyatıyla slikon taktırmadan gerçtekten sert ve dik duran göğüsleriniz olabi

vaser liposuction vaser lipo