huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Güzel memeli kadınlar

meme-kucultme (16)

Sizde Güzel Memeli Olmak İstermisiniz

Güzel memeli kadınlar arasında siz de yerinizi almak istemez misiniz? Memeleriniz büyük ve sarkıksa, memeleriniz küçük ve gösterişsiz ise, memeleriniz istediğiniz ölçülerde değilse meme küçültme, meme büyütme, meme dikleştirme, meme dolgunlaştırma gibi meme estetiği ameliyatlarından birini olarak güzel memeli kadınlar arasında siz de yerinizi alabilirsiniz. Memelerin kadının dış görüntüsü ve anneliği üzerinde çok büyük önemi vardır. Gençken dik ve dolgun olan memeler zamanla pörsür ve sarkmaya başlar.

Doğuştan Güzel Memeli Kadınlar

Güzel memeli kadınlar ise ya doğuştan meme güzelliğine sahiptir, ya genetik olarak memeleri güzeldir, ya da meme ameliyatı olarak göğüslerinin yeniden güzel görünmesini sağlamıştır. Bir kadın memelerine ne kadar dikkat ve özen gösterse de zaman, doğum, yer çekimi gibi etkenlerle memelerinin görüntüsü bozulmaktadır. Ortaya çıkan bu kötü görünümden kurtulmak için ise göğüs küçültme ameliyatları çok iyi bir karar olacaktır. Çünkü göğüslerin vücut oranlarından çok büyük olması durumunda sağlık sorunları ile göğüslerde sarkmalar başlamaktadır. Kadın güzelliğinin önündeki en büyük engellerden biri olan memelerdeki sarkmaları gidermek için meme küçültme ameliyatları çok iyi bir seçenek olmaktadır.

Meme Ameliyatı

Bu ameliyatlarda memelerdeki fazla doku meme içinden alındıktan sonra memenin yeni haline uyum sağlaması için memedeki sarkan fazla deri de alınmaktadır. Memenin yeni haline uygun orantıda ve güzellikte meme ucu da oluşturulduktan sonra ameliyat tamamlanmaktadır. Ameliyatın ardından yeterli süre geçtikten sonra da aynada kendi memelerini gören kadınların yüzlerindeki mutluluk ifadesi paha biçilmez bir hal almaktadır.

Güzel memeli kadınlar, öncelikle kendilerine güvendikleri için özgüven sahibi olmaktadırlar. Özgüveni yüksek olan kadınların ne kadar başarılı ve aktif oldukları örneklerle sabittir. Siz de meme küçültme, meme büyütme gibi estetik meme ameliyatları olarak kendine güvenen ve güzel memeleri olan kadınlar arasına katılabilirsiniz.

vaser liposuction vaser lipo