huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

İdeal Göğüs Ölçüleri

meme-kucultme (13)

İdeal Göğüs Ölçüleri

Dünya genelinde 90 ile ifade edilmektedir. İdeal kadın vücut ölçülerinin 90 60 90 ebatlarında olması görüşünde birleşen güzellik uzmanlarının boy, pos, endam, kilo, bel ve kalça ölçülerindeki değişikliklerde göğüs ölçülerinin ne olması gerektiği konusunda farklı düşünceleri bulunmaktadır. Kalça ölçüsü 95 olan bir kadının bel ölçüsü 63 ise göğüs ölçüsünün de 95 mi yoksa 90 olarak kalması mı gerektiği hala bir muallaktır. Eğer sizin vücut ölçüleriniz 90, 60, 90 ölçülerinde değilse bel ölçünüze ve kalça ebatlarınıza uygun göğüslere sahip olmanız için meme küçültme ameliyatı yaptırabilirsiniz.

İdeal Göğüs Ölçüsü Nedir ?

İdeal göğüs ölçüleri nedeniyle kendinizi kısıtlamadan tamamen kendi vücut ölçülerine uygun ve orantılı göğüsleriniz olabilir. Bunun için eğer memeleriniz küçükse meme büyütme ameliyatı, eğer çok büyükse göğüs küçültme ameliyatı olarak ideal vücut ölçülerine sahip olmanız çok kolaylaşır. Kadınların göğüs ölçüleri için cm ölçüsünden çok beden ölçüsü kullanılması daha doğru olacaktır. Meme estetiği konusunda uzmanlaşmış olan hekimler de beden ölçüsü kullandıkları için hastalarına istedikleri göğüs bedenlerinin ne olduğunu sormaktadırlar. B, C, D, E, ve F beden olarak bilinen göğüs ölçülerinin arasında C80 ve üzeri büyük göğüs olarak kabul edilmektedir. Bu ölçüler içinde olan büyük göğüslerin meme küçültme ameliyatları ile hem bedenleri istenilen seviyeye getirilmekte, hem de memelerdeki sarkmalar ve şekil bozuklukları giderilerek sert ve dik memeler oluşması sağlanmaktadır.

İdeal göğüs ölçüleri içinde yer alan göğüslere sahip olmak ve sarkık memelerden kurtulmak için estetik meme operasyonları yaptırabilirsiniz. Günümüzde gelişen teknoloji ve rağbetin fazla olması nedeniyle oldukça ucuzlayan göğüs estetiği ameliyatları çok ekonomik şartlarda yapılabilmektedir. İstediğiniz ölçülerde memelere sahip olmak için fiyat konusundaki bu müthiş fırsatı kaçırmayın.

vaser liposuction vaser lipo