huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Meme Dikleştirme Ameliyatı

meme-kucultme (15)

Meme Dikleştirme Hakkında Bilgiler

Meme dikleştirme ameliyatı olan kadınların memelerindeki sarkmalar tamamen giderilirken memedeki aşırı büyüklük veya küçüklük de giderilmektedir. İdeal ölçülerde memelere kavuşmak isteyenler için meme dikleştirme ameliyatları çok büyük fırsattır. Uygun fiyatla yapılan meme dikleştirme ameliyatlarından sonra iyileşme süreci çok kolay ve ağrısız şekilde olmaktadır. Göğüslerinin büyüklüğünden şikayet edenler için meme küçültme ameliyatı olmakla da memeleri dikleştirme yapılmaktadır.

Meme Dikleştirme Sonrası Ölçme

Meme dikleştirme ameliyatı sırasında meme ölçülerini artırmak için ekstra bir ameliyata gerek kalmadan aynı anda küçük memeleri büyütmek de mümkündür. Estetik cerrahi alanında yaşanan gelişmelere paralel olarak göğüs küçültme, meme büyütme, meme dikleştirme ameliyatları da kolay yapılan ameliyatlar sınıfına girmiştir. Steril ortamda yapılan ameliyatlar sırasında hastanın isteklerine göre memelerinde yapılması gerekenler yerine getirilmektedir. Kadınların eşsiz güzellikte görünen memelere kavuşması için ameliyatlarda azami dikkat ve beceri gösterilmektedir. Ameliyat olmanın oluşturabileceği olumsuz durumların önüne geçmek adına yapılan işin mükemmel olması için elinden gelenin en iyisini yapan doktorların bu çabaları ameliyattan sadece bir hafta sonra olumlu olarak görülebilmektedir. Ameliyat olan bir kadının göğüslerindeki ameliyat izleri, dikişler ve ağrılar 1 hafta sonra tamamen ortadan kaybolduğu için göğüslerin yeni hali ancak o zaman görülebilir. Aynanın karşısına geçip yepyeni ve dimdik memelerini seyretmek sanırım her kadının hakkıdır. Güzellik olgusunu tamamen kendi lehine döndüren güzel memeli kadınlar arasındaki yerinizi hemen alabilirsiniz.

Meme dikleştirme ameliyatı sonrasında kazanacağınız ekstra ilgi, çekicilik, seksilik ve güzel görünme gibi durumları hesaplayarak meme ameliyatı olmaya daha çabuk karar verebilirsiniz. Güzel, dik, diri ve dolgun memelere kavuşmak artık hayal olmaktan çıkmıştır. Meme küçültme, meme büyütme, meme dikleştirme, meme dolgunlaştırma gibi estetik göğüs ameliyatları artık çok uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

https://lionkingshow.com/

vaser liposuction vaser lipo