huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

MEME KÜÇÜLTME AMELİYATININ TEKNİKLERİ

meme-kucultme (23)

Son Dönemde Meme Küçültme

Son dönemlerde meydana gelen en önemli konulardan biri göğüs estetiğinin birçok kişi tarafından önemle göz önüne alınmasıdır.

Meme Küçültme Sadece Kadınlar İçin Değildir

Meme küçültme ameliyatı kadınları ilgilendiren bir konu olarak ele alınmış olsa da aynı zamanda aşırı kiloya sahip olan erkeklerde de meydana gelmektedir. Meme küçültme operasyonunda öncelikle çevreden almış olduğunuz duyumları bir kenara bırakarak ön yargılardan kurtulmanız gerekmektedir. Meme küçültme operasyonlarında öncelikle bu operasyonun yapılmasında kararlı olan kişiler seçilmektedir. Meme küçültme operasyonları ile birlikte, göğüslerin daha sık bir görünüm ve daha dik bir görünüm sağlanmış olmaktadır. Meme küçültme operasyonu ile birlikte aynı zamanda daha da estetik bir görünüm sağlanmış olmaktadır. Estetik görünüm kadınlar için oldukça önemli görülen bir durumdur. Aşırı kiloya sahip ve ciddi anlamda meme büyüklüğü olan kadınlar da memelerinin büyük olması aynı zamanda sağlıklarını da riske atmış durumdadır. Bu nedenle meme küçültme operasyonları sadece estetiklik açıdan değerlendirilmemeli; sağlıksal yönünün de ele alınması gerekmektedir. Meme küçültme operasyonlarının süresi 2 ya da 4 saat olarak değişmektedir. Meme küçültme operasyonundan sonra direkt olarak taburcu olmanız mümkün değildir. Meme

Meme Küçültme Operasyonu Sonrası

Küçültme operasyonundan sonra 1 ya da 2 gün, sağlık kurumlarında gözetim altında bulunmanız gerekmektedir. Bu nedenle biraz sabretmeniz gerecektir. Çalışan bir kadın iseniz sağlık kurumlarından taburcu olduktan sonra hemen işe başlamanız mümkün olmamaktadır. İşe başlayabilmeniz için öncelikle uzman hekimler tarafından 7 ila 14 gün dinlenmeniz gerekecektir. Bu nedenle uzman hekimlerin önerisini önemle dikkate almalısınız. Meme küçültme operasyonundan sonra egzersiz yapmanız gerekecektir. Bu egzersizlere hemen başlamamalısınız. Bu egzersizlere 6 hafta sonra başlamanız sizin sağlınız açısından önemli görülmektedir. Sizde meme küçültme operasyonlarında size verilen önerileri dikkate almanız sağlınız açısından oldukça değerli bir durumdur.

vaser liposuction vaser lipo