huseyin@kandulu.com 0532 053 98 75

Meme Ufaltma Operasyonu

meme-kucultme (3)

Memelerin Ufaltılması

Meme ufaltma operasyonu geçiren kadınların fizyolojik görüntüleri ve ameliyatın psikolojik etkileri hep olumlu yönde olmaktadır. Küçültülen memelerin görüntüsü önceki halinden çok daha dik ve sert olduğu için kadınlar meme ufaltma operasyonundan sonra çok daha mutlu olmaktadırlar. Her kadın göğüslerinin büyüklüğünden çok dik ve sert olmasını istemektedir. Genetik etkiler, çocuk doğurma ve uzun süre çocuk emzirme, hızlı kilo alıp verme gibi nedenlerle göğüsler daha da büyürken göğüslerdeki sarkmalar daha da artmaktadır.

Meme Ufaltma Operasyonu Faydaları

Meme ufaltma operasyonu sayesinde memelerin ebatları küçültülürken hem daha dik, hem de daha sert memeler ortaya çıkmaktadır. Bu yepyeni ve semsert memeler ancak meme küçültme operasyonu sayesinde mümkün olmaktadır. Estetik olarak daha güzel görünen ve dimdik olan göğüslere kavuşmak için sarkık ve normalden büyük göğüslerini küçülttürmeniz gerekir. kadın güzelliğinin tartışılmaz önemli unsurlarından biri olan göğüslerin güzelliği ve dikliği hemen her kadın için çok önemli bir konudur. Uzman doktorlar tarafından yapılması gereken göğüs küçültme ameliyatlarının ardından toparlanma ve normal hayata dönme süresi çok kısa olduğu için ekonomik olarak ameliyat giderlerini karşılayabilecek hemen her kadın göğüslerini küçülttürebilir. Ameliyatın ardından bakım ve toparlanma süresi yaklaşık olarak 5 ile 7 gün arasında olduğu için bu sürenin çok kısa bir süre olduğu uzmanlarca belirtilmektedir. Memelerini küçülttürmek isteyen hanımların bu veriler ışığında hareket etmeleri doğru bir yol ve yöntem olacaktır.

Meme ufaltma operasyonu, estetik ameliyatlar kapsamında olduğu için operasyon kararını doktorun vermesi gerekir. büyük memelerin size ve sağlınıza olumsuz olarak etkileri iyice hesaplanıp meme boyutlarında ne kadarlık bir küçülmenin size daha çok yakışacağı ve sağlığınıza katkısı doktorla birlikte değerlendirilmelidir. Meme ufaltma operasyonu ile dik ve gösterişli memelere kavuşmanız çok kolay olmaktadır.

 

vaser liposuction vaser lipo